ČNS Praha, 79. aukce

4 Dukát 1974 - "Jsem ražen z českého kovu"

Položka 2529
Vyvolávací cena: 80 Kč
Docílená cena: 440 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Kolářský Zdeněk, 1931 -

4 Dukát 1974 - "Jsem ražen z českého kovu", Sign., znač. R1974, zlacený bronz 28mm, 6.182g, patina