Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
4 Dukát 1974 - "Jsem ražen z českého kovu", Sign., znač. R1974, zlacený bronz 28mm, 6.182g, patina