Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Replika svatováclavské mileniové medaile 929 - 1929, Sign.OŠ-ZK, značeno R1973, postříbřená mosaz 25 mm