Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Nesign. - úmrtní medailka 30.1.1889 - hlava zprava, opis / koruna, žezlo a meč na podušce, data narození a úmrtí, bronz 26 mm s původním ouškem, pěkná patina