Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Zednářské medaile a jetony
Praha 1932 - lóže 28.října - Jan Ventura - zakladatel a první mistr - úmrtní medaile, Nesign., jednostranný litý bronz 60mm, 113.342g, pěkná patina R!