ČNS Praha, 79. aukce

Stuttgart 1875 - V.německé spolkové střelby - stojící

Položka 2497
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Stuttgart 1875 - V.německé spolkové střelby - stojící Germanie, štít, lev / znak ve věneci, opis, Nesign., Nepunc., Ag 41mm, 23.699g, dr.hr., dr.rysky, patina

Zachovalost: 1/0