ČNS Praha, 79. aukce

Eisleben 1899 - XVIII.středoněmecké střelby - císař

Položka 2481
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 2 800 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Eisleben 1899 - XVIII.středoněmecké střelby - císař Vilém II. zprava, opis / náměstí, dva znaky, opis, Nesign., Nepunc., Ag 39mm, 24.558g, m.o., patina