ČNS Praha, 79. aukce

BSČM (Branný svaz českosloven. motoristů) - členský

Položka 2456
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Motoristické medaile a plakety

BSČM (Branný svaz českosloven. motoristů) - členský odznak na chladič automobilu b.l., Nesign., smaltov. zlacený bronz 90x90 mm s dvěma upínacími dráty R!

Zachovalost: 1-