Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Plaketa na tažení proti Francii, Rusku, Anglii, Japonsku a dalším - vojáci v útoku, vročení, nápis, Nesign., zinek 68x54 mm, stopy zlacení, téměř R!