ČNS Praha, 79. aukce

Záslužná medaile zemského včelařského spolku 1879 -

Položka 2419
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Maďarsko

Záslužná medaile zemského včelařského spolku 1879 - úl, včely a opis / vavřínová ratolest, 2-řádk. nápis, Nesign., postříbřený bronz 53mm, 53.859g, patina