Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Austrálie
Melbourne - Mezinárodní jubilejní výstava 1888 - král. Victorie zleva, opis / Jižní kříž, opis, věnec, Sign.CV, Nepunc. (Ag925), 52mm, 89.371g, hrany, škr.