Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Vídeň
Boehm - hospodářská výstava 1823 - domácí zvířata, pluh, nápis / 3-řádkový latinský nápis ve věnci, Sign., měď 56 mm, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř