Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Nesign. - AR upomínková medailka 1891 - anděl nad Průmyslovým palácem / 5-řádkový nápis, Punc., Ag800, 17mm s původním ouškem, ŠFP.55b, 2.339g, pěkná patina