Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Braun - stříbrná medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, nápis, Sign., Punc., Ag 44mm, 39.057g, ŠFP.17b, krásná pat.