Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Praha - novoročenky - Ing. Eduard Polívka
Pekárek a Bouda - satyr s mincí / talíř s polévkou a opis, raženo k 90.narozeninám (2007), Sign.PEK, Nepunc. Ag, 24mm, 11.568g R!