ČNS Praha, 79. aukce

Max.Carl Turn Taxis - poděkování svob. pánu Alexandru

Položka 2271
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Voigt C.

Max.Carl Turn Taxis - poděkování svob. pánu Alexandru Berberichovi 1835 - poprsí zprava, opis / 9-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign., měď 41 mm, patina, tém.