ČNS Praha, 79. aukce

Jindřich Fügner / Miroslav Tyrš 1904 - poprsí zprava

Položka 2232
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Myslbek Josef Václav, 1848 - 1922

Jindřich Fügner / Miroslav Tyrš 1904 - poprsí zprava, opis / poprsí zleva, opis, Sign., na hraně "MCHORT", Nepunc., patinované Ag(?), 23mm, 7.533g