Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Myslbek Josef Václav, 1848 - 1922
Miroslav Tyrš (1832 - 1884) - pamětní medaile 1904 - poprsí zleva, opis / 12-řádkový nápis, Sign., Nepunc. Ag(?), 34mm, 20.714g