ČNS Praha, 79. aukce

J.V.Myslbek

Položka 2198
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Kolářský Zdeněk, 1931 -

J.V.Myslbek, Sochařství - AR medaile 1972 - portrét zprava, medailón, vročení, nápis / český znak, Karlův most, opis, Sign., Nepunc., Ag 40mm, původní etue

Zachovalost: Proof