Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
J.V.Myslbek, Sochařství - AR medaile 1972 - portrét zprava, medailón, vročení, nápis / český znak, Karlův most, opis, Sign., Nepunc., Ag 40mm, původní etue