ČNS Praha, 79. aukce

Vančura - 20 let organizované numismatiky 1980 -

Položka 2161
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Tábor - pobočka ČNS

Vančura - 20 let organizované numismatiky 1980 - mistr Jan Hus zprava, písmo / znak Tábora, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 28.541g, BK.37/2, patina