ČNS Praha, 79. aukce

Zeman - 20 let pobočky 1959/1979 - poprsí Alfonse

Položka 2152
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Ivančice - pobočka ČNS

Zeman - 20 let pobočky 1959/1979 - poprsí Alfonse Muchy zpředu, štětce, nápis / motiv Muchova plakátu, nápisy, Sign., Punc., pat.Ag900, 30mm, 16.067g, BK.5