Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Švédsko
Mečový řád - comandér (vydání 1856 - 1975), BB.253, Nimmergut.291/b, Nepunc. (Au750 ?), 30.248g, původní nákrční stuha, nep.poškozený smalt RR!