ČNS Praha, 79. aukce

Řád Františka Josefa - rytíř.stupeň - Marko.98d

Položka 2058
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Docílená cena: 15 000 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Řád Františka Josefa - rytíř.stupeň - Marko.98d, VM3.128e, zlacené stříbro, Sign.HUW (H.U.Witwe-Wien), nep.vady smaltu, civilní stuha

Zachovalost: 1/1/1