ČNS Praha, 79. aukce

Stříbrná zásl. medaile Virtute et Exemplo

Položka 2055
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Docílená cena: 65 000 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Rakousko, Josef II., 1780 - 1790

Stříbrná zásl. medaile Virtute et Exemplo, Marko.258, VM1.IV-D, typ 1780, Sign.I.N.Wirt, 39mm, původní ouško, stará červená stuha (cca 19.století) RRR!

Zachovalost: 1/1/2