ČNS Praha, 79. aukce

Rupie 1840

Položka 2045
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 13.12.2019, 22:00:00.

Indie - Britská východoindická společnost

Rupie 1840, Kalkata, Sign.WW, 28 vavřínových plodů, KM.458.2 (Ag917), 11.543g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina