Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2019, 22:00:00.
Indie - Britská východoindická společnost
Rupie 1840, Kalkata, Sign.WW, 28 vavřínových plodů, KM.458.2 (Ag917), 11.543g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina