ČNS Praha, 78. aukce

AR Denár

Položka 522
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Docílená cena: 3 600 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Marcus Antonius - restituční ražba z roku 180 po Kr.

AR Denár, Av: "ANTONINVS.AVGVR.III.VIR.P.P." galéra / "ANTONINVS.ET.VERVS.AVGG.REST." orel mezi standartami S.350, RIC.443, nepravidelný okraj, pěkná patina R!

Zachovalost: -1/1-