ČNS Praha, 78. aukce

Pichl - spolek pro chov zvířectva a ochranu ptactva -

Položka 2578
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Mělník

Pichl - spolek pro chov zvířectva a ochranu ptactva - drůbež a králíci, dvojitý opis / lipová ratolest a nápis, Sign., Punc., Ag900, 46mm, 34.966g, dr.rysky