ČNS Praha, 78. aukce

Braun - Živnostenská

Položka 2572
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 4 200 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Děčín

Braun - Živnostenská, průmyslová a hospodářská výst. 1888 - znak města ve věnci / 7-řádkový německý nápis, Sign., Punc., bronz 36mm, 23.941g, dr.hr., pěkná pat.