ČNS Praha, 78. aukce

Odznak pro palubní střelce a radisty - Sign."C.E.JUN

Položka 2397
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 6 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Německo - III.říše

Odznak pro palubní střelce a radisty - Sign."C.E.JUN - BERLIN", BB.197, Nimmergut.4017, Char.232b.2, zinek 42x53 mm, 30.138g, pěkná patina RR!

Zachovalost: 1