ČNS Praha, 78. aukce

Svěcení basiliky svatého Václava 27.IX.

Položka 1364
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 380 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Praha - Smíchov

Svěcení basiliky svatého Václava 27.IX., Sign.KŠ, postříbřený bronz 24/28 mm s původním raženým ouškem, Přib.731b, patina, téměř