Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Praha - Smíchov
Svěcení basiliky svatého Václava 27.IX., Sign.KŠ, postříbřený bronz 24/28 mm s původním raženým ouškem, Přib.731b, patina, téměř