ČNS Praha, 78. aukce

Pieta

Položka 1350
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 6 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Mies (Stříbro)

Pieta, opis a nápis / svatý Jan Nepomucký na mostě, dva andělé, opis, 1737, Nesign., zlacený mosazný ovál 25/33 mm s původním ouškem, krásná patina RR!