ČNS Praha, 78. aukce

Abondio - AR medaile 1572 - poprsí zprava

Položka 1180
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Pátek 13.9.2019, 22:00:00.

Maxmilián II., 1564 - 1576

Abondio - AR medaile 1572 - poprsí zprava, opis / orel držící zeměkouli, opis, Nesign., lité stříbro 28mm, 9.804g, jako FA.16 (tab.III/1), m.o., patina R!

Zachovalost: -1/1-