Pátek 13.9.2019, 22:00:00.
Maxmilián II., 1564 - 1576
Abondio - AR medaile 1572 - poprsí zprava, opis / orel držící zeměkouli, opis, Nesign., lité stříbro 28mm, 9.804g, jako FA.16 (tab.III/1), m.o., patina R!