Příjem limitů končí:Sobota 14.9.2019, 16:00:00.
Česká republika - Zlatá koruna
Vánoce b.l. (1993) - klanění pastýřů / 4-řádk. nápis mezi dvěma svícny, Nesign., Punc., Ag999, 35mm, 14.894g, patina