Příjem limitů končí:Sobota 14.9.2019, 16:00:00.
Replika pražského groše Václava II. 1966, Nesign., Nepunc., Ag 25mm, 5.798g, vada razidla, patina, původní etue s nápisem "Česká národní rada"