ČNS Praha, 78. aukce - KORESPONDENČNÍ

Pichl - kutnohorský mincverk v Praze - groš b.l. -

Položka 2802
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 100 Kč

Sobota 14.9.2019, 16:00:00.

Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské

Pichl - kutnohorský mincverk v Praze - groš b.l. - částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP, Nepunc., Ag 27mm, 4.1g, NL.1952/17, nedor., patina