Příjem limitů končí:Sobota 14.9.2019, 16:00:00.
Libice nad Cidlinou
Hošek - Libický pamětní denár b.l. (1981), Sign., Nepunc., Ag 25mm, 4.816g, pěkná patina, původní etue