Sobota 14.9.2019, 16:00:00.
Kutná Hora
Peter - Kutnohorský pamětní groš b.l. (1949) - avers groše Václava II. / znak kutnohorských mincířů, opis, Nesign., Punc., Ag987, 27mm, 3.961g, patina