ČNS Praha, 78. aukce - KORESPONDENČNÍ

Replika 12 Krejcaru Českých stavů - koruna

Položka 2772
Vyvolávací cena: 240 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Sobota 14.9.2019, 16:00:00.

Soušek Petr, 1972 -

Replika 12 Krejcaru Českých stavů - koruna, opis / český lev, opis, Sign., Ag 29mm, 3.495g, nep.nedor., pěkná patina