Sobota 14.9.2019, 16:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Mělník - replika denáru kněžny Emmy 1971 - Boží ruka mezi písmeny alfa a omega, opis/ poprsí ethelredského typu, opis, Sign., Nepunc., Ag 27mm, 7.158g, k.105