ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Bil.tetradrachma

Položka 693
Vyvolávací cena: 400 Kč

Aktuální cena: 400 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Diocletianus, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 3 (= 286/287), sedící orel zleva, jako SGI.4784, K-G.119/25, För.1255-1256, Dat.5796-5797, 7.300g, naprasklý okraj, patina

Zachovalost: -1/1-