ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Bil.tetradrachma

Položka 684
Vyvolávací cena: 1 400 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Salonina - manželka Galliena, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 12 (= 264/265), stojící Eirene zleva, ratolest, podobná jako SGI.4695, K-G.91/33, Dat.5331, För.1106-1107, 9.680g, mírně exc., patina

Zachovalost: -1/1-