ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Bil.tetradrachma

Položka 674
Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Gordianus III., Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 6 (= 242/243), stojící Tyché zleva, podobná jako SGI.3792, K-G.72/133, Dat.4782, 12.693g, nep.exc., skvrny, patina

Zachovalost: 2/2