ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

AE Drachma (32mm)

Položka 666
Vyvolávací cena: 3 800 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Antoninus Pius, Egypt, Alexandria

AE Drachma (32mm), rok 13 (= 149/150), ležící Nil zleva, krokodýl, jako SGI.1514, K-G.35/477, Dat.2752, 2753,2755, 25.017g, nedor., mírně kor., patina R!

Zachovalost: -1/1-