ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

AE medaile ražená na výstavišti- český lev s vročením

Položka 2800
Vyvolávací cena: 60 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Praha - medaile Všeobecné československé výstavy 1991

AE medaile ražená na výstavišti- český lev s vročením na praporci/ stylizov. chrám sv.Víta, emblém výstavy, opis, Nesign., 38mm, nedor., hr., rysky, patina

Zachovalost: 2/2