ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Kettner - upomínková medaile s Čechií 1891 - sedící

Položka 2797
Vyvolávací cena: 160 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Kettner - upomínková medaile s Čechií 1891 - sedící Čechie čelně, český opis / Průmyslový palác, Sign., mosaz 25 mm bez ouška, ŠFP.41b, hr., skvrny, patina