ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Gau X.Meisterschaft 1934 - postříbrný

Položka 2687
Vyvolávací cena: 260 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Gau X.Meisterschaft 1934 - postříbrný, část. zlacený odznak 38/46 mm se zavíracím špendlíkem, Nesign., pěkná patina

Zachovalost: 1