ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Brémy 1907 - klubové soutěžní střelby - městský znak

Položka 2684
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Brémy 1907 - klubové soutěžní střelby - městský znak, opis/ 6-řádk.nápis v dubovém věnci, Nesign., Nepunc., Ag 41mm, 27.093g, pův.letov.ouško, nep.hr., nep.rysky