ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Pozsonyi (Bratislava) 1880 - cena sportovního klubu -

Položka 2679
Vyvolávací cena: 400 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Pozsonyi (Bratislava) 1880 - cena sportovního klubu - vyryto udělení - III.DIJ, Nesign., bronz 30 mm, nep.skvrnky, patina, červenobílá trojúhelníková stuha

Zachovalost: 1/1/1