ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Atény 1896 (pozdější) - I.olympijské hry - Zeus čelně

Položka 2676
Vyvolávací cena: 200 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Atény 1896 (pozdější) - I.olympijské hry - Zeus čelně nápis / pohled na aténskou Akropoli, písmo, Nesign., zlacený bronz 50 mm