ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Praha 1927 - I.výpomocný a vzděláv. spolek Samaritán

Položka 2674
Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Aktuální cena: 2 400 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Smaltované odznaky

Praha 1927 - I.výpomocný a vzděláv. spolek Samaritán - honosný odznak čestného člena, Nesign., smaltovaný zlacený bronz 52 mm se zavíracím špendlíkem RR!

Zachovalost: 1