ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

K.A.Herakles 1905 - Za umělecké výkony Mr. Burtonovi

Položka 2673
Vyvolávací cena: 800 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Smaltované odznaky

K.A.Herakles 1905 - Za umělecké výkony Mr. Burtonovi, Nesign., zlacený a částečně smaltovaný bronz 67x67 mm se závěsem a stužkou R!

Zachovalost: 1